ובהרחבה...

מוני - תרפיסט גופנפש, העוסק בעבודה פסיכו-​רוחנית בדגש על הקשבה לקשרי גוף נפש ורוח. מאסטר ב"ריפוי בנשימה מעגלית ביודינמית אינטגרטיבית"  ו-Bodywork.


מוני הוכשר ב-"Integration Concepts" של קרול למפמן בתחום עבודת הנשימה המעגלית-אינטגרטיבית.
בנוסף, מוני למד ורכש טכניקות שונות של עבודת טרנספורמציה כוללנית, בדגש על שחרור מחסומי גוף ונפש, יחד עם טכניקות מתחום ה-
Release Therapy והובלת תהליכים רייכיאנים לשינוי. 

 

מוני הוא תרפיסט גופני הוליסטי, אשר הוסמך על ידי ד"ר אברהם אבו-חצירה לטיפול ב"Connective Osteopathy" ומשמש גם כמטפל ומדריך ריפוי קרניו-​סקרל.

מוני הוסמך כפיזיותרפיסט בשנת 1992, עסק בטיפול פיזיותרפי במשך למעלה משני עשורים במכונים שיקומיים: בצה"ל, במכבי שירותי בריאות וכפיזיותרפיסט ספורט בקליניקות פרטיות.
כיום איננו עוסק בפיזיותרפיה.

 

ב-​1986 סיים לימודים בבית הספר לעיסוי ועבודת גוף בסן-פרנסיסקו, בהתמחות ב- Deep Tissue Massage, וכן Myofascial Release Training.

כיום מוני עוסק בטיפול אישי, יועץ ומדריך מטפלים. מורה במרכז "נשימת החיים" - בית הספר להכשרת מטפלים בנשימה מעגלית, עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בטיפול גופנפש. לאחרונה מוני מתמקד במפגשים עם קבוצות תהליכיות וסדנאות.

 

מוני מטפל במבוגרים, ילדים ופעוטות ומלווה בתנועה, מדיטציה, מגע, שיח ונשימה ובעיקר- התבוננות והקשבה.

אורנה - מטפלת בנשימה מעגלית בשיטת "נשימת החיים"​.
מלווה יחידים וקבוצות בתהליכים של ריפוי וגילוי עצמי, בעזרת שילוב בין נשימה מעגלית, תקשורת מקרבת וריפוי הילד/ה הפנימי/ת.

נעזרת בתנועה, מגע והקשבה ככלים תומכים בחיבור למקורות הריפוי הטבעי של הגוף והנפש.


בשנת 1991 סיימה לימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת בן- גוריון שבנגב. מאז עוסקת בתהליכי ריפוי וצמיחה - כאדם וכמטפלת.


בוגרת המסלול להכשרת מטפלים בנשימה מעגלית של קרול למפמן -​ "Integration Concepts​", ריפוי הילד.ה הפנימי.ת ומנחה בתקשורת מקרבת​. מטפלת ביחידים ובקבוצות, מנחת סדנאות ומורה בביה"ס להכשרת מטפלים של נשימת החיים.

נשימת החיים - שיטת טיפול, בית הספר להכשרת מטפלים ומרכז סדנאות בנשימה מעגלית ועבודת גוף

מוני ואורנה קרמפף הם מטפלים מוסמכים, מאסטרים בתרפיה ב"נשימה המעגלית",
מנחי סדנאות התפתחות אישית והכשרת מטפלים

 

מוני תרפיסט גופני הוליסטי, מאסטר בריפוי בנשימה מעגלית-אינטגרטיבית, מטפל ומדריך תרפיית "אוסתאופטיה-מקשרת" וקרניו סקרל. מורה לתרגול גופני לשחרור טראומה, בעל 30 שנות וותק בטיפול, ליווי והדרכה. בעבר שימש כפיזיותרפיסט שיקומי.

 

אורנה עובדת סוציאלית מזה 27 שנים, מטפלת גוף-נפש, מאסטרית בטיפול בנשימה מעגלית, מומחית בריפוי הילד.ה הפנימי.ת ובתקשורת מקרבת. עוסקת בטיפול, ליווי, הוראה והדרכה.

 

מוני ואורנה יוצרים מרחב מלא אהבה,
המאפשר הכלה, תמיכה, קבלה ואמון - המובילים לריפוי עמוק

על מוני ואורנה, יוצרי "נשימת החיים"

לקריאה נוספת על שיטת "נשימת החיים", לחצו כאן:

סיפורה האישי של אורנה

המפגש שלי עם עולמה של התרפיה בנשימה, היה מפגש גורל.
באותם ימים כבר הייתי בעלת דיפלומה של עובדת סוציאלית מזה שנים רבות. סייעתי וליוויתי אנשים, אך חיי האישיים הגיעו למבוי סתום. 
התחושה הייתה שעמוק בתוכי מונחת תיבה ובה חלקים שלמים שלי - של הווייתי. התיבה נעולה על סוגר ובריח ואני שומרת עליה מכל משמר, פן יפרצו ממנה השדים והמפלצות שלי. בתיבה הצפנתי, מפני עצמי, את כל אשר סירבתי לקבל כחלק ממני ומסיפור חיי. התכנים שנעלתי בתיבה - היוו לגבי איום קיומי. 
המחיר ששילמתי, על הבחירה לנעול מפני חלקים ממני, היה כבד: התקשיתי להרגיש - עצב וכאב (מילא...) אך גם שמחה ואהבה. לא יכולתי להכיל את רגשותיהם של ילדי ובלמתי אותם מביטויים. הייתי במתח ובחוסר שקט מתמיד. לא האמנתי ביכולותיי.

התאוותי לתחושת חופש פנימית, לשקט, לביטחון בעצמי ובחיי ולאהבה.

זכיתי בשפע רב בחיי - בן זוג תומך ואוהב, ארבעה בנים מדהימים ובתוכי חשתי כה ריקה.
כך הגעתי אל המפגש עם הטיפול בנשימה.
דרך ארוכה עברתי. לא תמיד קלה, אך שכרה בצידה. זכיתי בי ובחיי. זכיתי באהוביי. זכיתי במתת של דרך, שעבורי היא דרך חיים, המובילה אל היכולת לחיות את החיים במלואם - עם הנעים והפחות נעים שבהם - ללא מורא. מתוך תחושת הודיה גדולה לכל שמזמנים לי חיי. 
כיום אני ממשיכה, בתהליך מתמיד של גילוי וצמיחה.

 

זכות נוספת, מיוחדת במינה, בה זיכתה אותי דרכי - קשורה לליווי והוראה של שיטת טיפול בנשימה שיחד עם מוני, שותפי לחיים ולדרך - למדנו, פיתחנו ושכללנו, הנקראת: 
"נשימת החיים"
הסיפור שלי הוא סיפור חיי. לכל אחד הסיפור שלו: החוסר שהוא חווה בחייו. הכמיהה האישית שלו. האתגרים וההזדמנויות שמזמנים לו החיים הייחודיים שהוא בא לממש כאן על פני האדמה. בכל קושי וכאב טמונה ההזדמנות שהוא מאפשר לנו. בלעדיו אולי היינו מעדיפים "לישון". 
אתגרי חיינו שונים. אך כולנו כמהים לאותם הדברים: להיות בריאים בגופנו ובנפשנו, לחוש בטוחים, להיות אהובים ואוהבים, לחיות חיים מלאים, שופעי יצירה שמחה והגשמה.                    מה עומד בדרככם לשם?