על נשימת החיים

נשימת החיים הוא שמה של שיטת טיפול ייחודית, המתבססת על תרפיה דרך נשימה מעגלית, ריברסינג ועבודת גוף, בשילוב טכניקות טיפול נוספות מתחומים משלימים - הכוללות תרגול לשחרור טראומה, מדיטציה, ריפוי הילד.ה הפנימי.ת, אוסטאופתיה מקשרת, קרניו-סאקרל, תרגול ביואנרגטי, דמיון מודרך ותקשורת מקרבת


נשימת החיים היא שיטת טיפול אשר במרכזה הנשימה המעגלית. זוהי גם שיטת תרגול אותה ניתן לאמץ ולהפוך לדרך חיים - תרגול נשימה מעגלית כדרך להביא בריאות לגוף ולנפש והקשבה עמוקה לקולנו הפנימי האותנטי.

מרכז "נשימת החיים" שוכן בישוב יודפת שבגליל, מוקף בנוף הררי וירוק, עטוף בשקט ושלווה.

המרכז מהווה את בית הספר המקצועי והוותיק בישראל להתפתחות אישית ולהכשרת מטפלים בנשימה מעגלית, מדיטציה ועבודת גוף.

היחודיות שלנו

ליווי צמוד בין תומך לנושם, חיבור ייחודי בין עבודת גוף לנשימה מעגלית, מקצועיות בלתי מתפשרת ועשרות שנים של ניסיון, למידה והתפתחות

  • שילוב של כלים רבים ומגוונים מעולמות הטיפול - הפונים לגוף, לנפש ולנשמה   

  • עבודה בקבוצות קטנות - מקסימום 16 איש

  • תהליכי הנשימה בקבוצה נעשים בזוגות - עם ליווי צמוד לכל נושם

  • למידה והתנסות בתרגול גופני לשחרור טראומה

  • ידע וניסיון המושתת על לימוד אקדמי ואלטרנטיבי כאחד

  • עשרות שנים של ניסיון, למידה והתפתחות
     

מגוון כלים טיפוליים המשולבים יחד עם הנשימה המעגלית

תחת המטריה של עבודת הנשימה, אנו משלבים, בנוסף לעבודת הגוף, שיטות טיפול רבות ומגוונות - הפונות לנפש לתודעה ולנשמה. כלים כמו: מדיטציה, דמיון מודרך, ריפוי הילד.ה הפנימי.ת, תקשורת מקרבת, דיאלוג קולות ועוד.

ההכשרה כוללת, בין השאר, למידה על סוגיות שמקורן בחוויית ההריון והלידה של הנושם, נשימה במים, תהליכים רגשיים, תהליכים רוחניים, עבודה עם חזון, קרקוע, נוכחות, עבודה עם התנגדות, התנתקות ועוד ועוד.

כאשר מוסיפים נשימה מעגלית אל כל אחד מן הכלים הנ"ל, עוצמת ההשפעה שלו ויכולת הריפוי שבו, גוברת פלאים.

 

שילוב ייחודי בין נשימה מעגלית לעבודת גוף

השילוב הייחודי שאנו עושים בין נשימה מעגלית לעבודת גוף מושתת על ידע אקדמי ואלטרנטיבי מתחום הרפואה המשלימה. ידע שנרכש במשך 30 שנות לימוד ועשייה ותורגם לדרך טיפול, היוצרת שילוב נפלא בין הנשימה לתנועה, מגע מרפא, הקשבה לגוף ותרגול גופני. גישה גופנית של המטפל, תומכת מאד בתהליכי הנשימה ומאפשרת להם לגעת ברובדים עמוקים ולהביא שחרור וריפוי.

עבודה בקבוצות קטנות ונשימה בזוגות

דבר ייחודי נוסף הקיים בנשימת החיים, הוא הבחירה שלנו לעבוד עם קבוצות קטנות של מקסימום 16 אנשים. בנוסף, תהליכי הנשימה בקבוצה נעשים בזוגות - עם ליווי צמוד לכל נושם.

כך אנו מבטיחים לכל נושם תשומת לב מלאה וליווי מסור. כך גם זוכים תלמידינו להיות מנוסים בתמיכה בעשרות תהליכים של נשימה. בעודם תומכים בנושם הם גם זוכים לצפות בהתערבויות שונות שלנו בתוך תהליך הנשימה וללמוד מאתנו בזמן אמת.

 

התאמה מדויקת לצרכיו הייחודיים של הנושם

בנשימת החיים אנו מכשירים מטפלים ותומכים מקצועיים ומנוסים. הם בעלי ניסיון עשיר וידע בשיטות מגע ותרגול, הבנת תהליכים רגשיים וכיצד לתמוך בהם, כלים להתמודדות עם מצבי שוק וטראומה והכי חשוב הם עשו בעצמם כברת דרך משמעותית של צמיחה וריפוי בעזרת הנשימה.

מתוך ניסיונם העשיר והכלים שרכשו, מתאפשרת התאמה מדויקת לצרכיו הייחודיים של הנושם. התמיכה המדויקת מאפשרת לנושם לבטוח, להרפות ולהתמסר לתהליך.


המנחים בעלי הכשרה אקדמית והוליסטית, ותיקים ומנוסים
היוצרים והמובילים של "נשימת החיים" הם מוני ואורנה, מטפלי גופנפש, מאסטרים בנשימה מעגלית, תרפיסטים בעלי עשרות שנים של ניסיון בתחום הטיפול, הליווי, ההדרכה וההוראה.

 שיטת טיפול ותרגול גופני, המאפשרת ריפוי גוף-נפש, צמיחה והתפתחות אישית

4124.PNG

מוני ואורנה יוצרים מרחב מלא אהבה,המאפשר הכלה, תמיכה, קבלה ואמון - המובילים לריפוי עמוק

לקריאה נוספת על מוני ואורנה, לחצו כאן: