מוני יקר

לך שמכיל אותי כמו שאף אחד אף פעם לא הכיל. לך הרואה אותי כמו שאני מתחת לקליפות. לך האוהב ומקבל אותי כפי שהנני. לך המלמד והמוכן ללמוד. לך הקשוב, המקשיב, הנותן ומקבל. מודה על כך שאתה בחיי, חלק ממסעי.

 נ.

מוני
המתנה הגדולה ביותר שאתה מביא לעולם הזה הינה בעצם הסכמתך להיות בדיוק בדיוק כפי שהינך אני מברכת ומודה לך כל יום ביומו, על נגיעותיך בחיי כמורה, מטפל, שכן וחבר. אוהבת הכי הרבה שאפשר. 

א.

 

ארנה אהובה

אני לא יכולה לתאר לעצמי את המסע שמהלכת בו בלעדי נוכחותך האימהית, הנשית, המכילה והאוהבת אשר כה נדרשת כל רגע בהלכי בדרך ותרומתה המון יציבות. כנותך והאומץ שלך איפשרו לי לעשות צעדיי אין ספור של אומץ וכנות בעצמי.מודה לך שאת כאן בתמיכה, בהקשבה, בהכלה, באהבה וליווי שלם.בהערכה, הודייה ואהבה.   

נ.  

מורינו הנושמים המבורכים 

תודה על המסירות והנאמנות, על ים האהבה שהגשתם לנו. תודה על השיתוף הכנות והפתיחות. תודה על תשומת הלב וההבנה ועל החיוכים המעודדים וההקשבה.כיף להיות מלווים ונתמכים בכם ומוארים באור חדש של תובנות.המשיכו לנשום ולהנשים והתמלאו לקראת המשך מסעותינו באהבה.

מ "הקבוצה" .

מורי היקר

בהודייה רבה על הזכות שיש לי על אשר אתה בחיי אוהב ללא כל תנאי, מסור וקשוב כפי שטרם הכרתי בסיבוב הזה. אני מודה לדרך לאלוהים וליקום שהפגישנו.אנא המשך בדרכך הקסומה והרכה ואפשר לעוד ועוד אנשים מן השקט , השלווה והמנוחה שאתה מקרין.